У Львові відбудеться чемпіонат України з петанку

В суботу 1 червня у Львові на ігрових майданчиках біля Порохової вежі (вул. Підвальна, 4) відбудеться чемпіонат України з петанку.

Захід відбудеться під егідою Федерації петанку України. Участь у чемпіонаті візьмуть команди зі Львова, Ужгорода, Києва та інших міст. Метою чемпіонату є визначення найсильнішого вітчизняного петанк-клубу. Організаторами події є представники львівського петанк клубу «Леополіс».

Паралельно з чемпіонатом України, 1-2 червня відбуватиметься відкритий турнір з петанку «Кулі&Кумпелі 2013». Турнір розпочнеться з реєстрації команд о 9:00 і триватиме, орієнтовно, до 18:00. Метою турніру є популяризація старовинної французької гри у Львові. У суботу 1 червня гратимуть триплетами, неділю 2 червня — дуплетами. Збір за участь у турнірі – 80 гривень (включає в себе обід). Переможці отримають кубки та інші нагороди.

Для участі в турнірі зареєструйтесь, будь-ласка — http://bit.ly/petanque-lviv

Петанк — один з різновидів боулзу, метою якого є, стоячи всередині кола, кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі — кошонета. У Франції, що є батьківщиною гри, в петанк грають близько 17 мільйонів осіб, близько 375 тисяч гравців ліцензовано Федерацією Французького Петанку. В Україні в петанк грають з 2003 року.

Щодо запитань:
Роман Голубовський — 097 180 70 20
Олег Піх — 097 730 36 33