Зіграли 4 кола за швейцарською системою. Вісім кращих продовжили боротьбу за перше місце, а сім команд з 9 по 15 розіграли 9 місце.

Після 4 кіл швейцарки

  1. Україна 1.0
  2. Бородаті петанкісти
  3. Барса К
  4. Монстри петанку Мукачева
  5. Леви
  6. Бусінки
  7. Газовик скала
  8. Продам верблюда 063 410-76-33
  9. Ах, то ми!
  10. Кефірчик
  11. Грозовиє облака
  12. Куниці
  13. Універсальний прибиральник
  14. Західний тандем
  15. Ретро кукі монстри

Плей-оф 1/4

Україна 1.0 — Продам верблюда 063 410-76-33 — 13:4

Бородаті петанкісти — Газовик скала — 13:1

Барса К — Бусінки — 13:9

Монстри петанку Мукачева — Леви — 9:13

1/2

Україна 1.0  — Леви — 13:7

Бородаті петанкісти — Барса К — 10:7

За 5-8 місце

Мукачівці побігли на поїзд після чвертьфіналів, тому Продам верблюда 063 410-76-33 автоматично виграла.

Газовик скала — Бусінки — 13:9

Газовик скала — Продам верблюда 063 410-76-33 — 12:13

За 3 місце

Барса К — Леви — 12:13

Фінал

Україна 1.0  — Бородаті петанкісти — 13:7

Плей-оф за 9 місце

Кефірчик — Ретро кукі монстри — 12:9

Грозовиє облака — Західний тандем — 1:13

Куниці — Універсальний прибиральник — 3:8

Ах, то ми! — Універсальний прибиральник — 9:8

Кефірчик — Західний тандем — 11:12

Ах, то ми! — Західний тандем —

Результати:

  1. Україна 1.0 — Дмитро Бугай, Петро Гойс
  2. Бородаті петанкісти — Олександра Шевченко, Сергій Денисенко
  3. Леви — Іван Палмарчук(Львів), Микола Дудюк(Львів)
  4. Барса К  — Ростислав Кусень(Львів), Світлана Кусень(Львів)
  5. Продам верблюда 063 410-76-33 — Brahim Chhaibi(Марокко), Андрій Волошко(Краків)
  6. Газовик скала — Олег Піх(Львів), Петро Кривий(Львів)
  7. Бусінки — Юля Юонкало, Володимир Вець(Львів)
  8. Монстри петанку Мукачева — Юрій Кравчук, Олександр Агєєв
  9. Ах, то ми!  — Марія Мостова(Харків), Данило Кусень(Львів)
  10. Західний тандем — Андрій Вовк(Тернопіль), Ігор Килин(Львів)

11-12. Універсальний прибиральник  — Юрій Іваськевич(Івано-Франківськ), Руслан Русенко(Коломия), Кефірчик — Володимир Стойко(Тернопіль), Лілія Демченко(Львів)

13-15. Ретро кукі монстри  — Олександр Труш (Львів), Денис Гетьманський(Львів), Грозовиє облака  — Андрій Дорошук(Ужгород), Емілія Гроза(Ужгород), Куниці — Інна Гойс(Ужгород), Даніела Микульця(Ужгород).