20 жовтня у Львові на ігрових майданчиках біля Порохової вежі (вул. Підвальна, 4) відбудеться перший в історії міста турнір з петанку «Leopolis Petanque Cup 2012».

Захід відбудеться під егідою Федерації петанку України. До Львова з’їдуться понад десять команд з Ужгорода, Києва, Івано-Франківська та, звичайно, Львова. Метою турніру є популяризація старовинної французької гри у Львові. Організаторами турніру є представники Львівського петанк клубу.

Турнір почнеться з реєстрації команд о 10:00 і триватиме, орієнтовно, до 18:00. Переможці отримають кубки та інші нагороди.

Петанк – один з різновидів боулзу, метою якого є, стоячи всередині кола, кинути порожнисті металеві кулі якомога ближче до маленької дерев’яної кулі – кошонета. У гру, як правило, грають на жорсткому ґрунті або гравії, але можна також грати на траві, піску та інших поверхнях.

У Франції, що є батьківщиною гри, в петанк грають близько 17 мільйонів осіб, близько 375 тисяч гравців ліцензовано Федерацією Французького Петанку. В Україні в петанк грають з 2003 року.

Для участі в турнірі, будь ласка, заповніть реєстраційну форму – https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dDlfTWlMNFJfeWFjdkoySGs5MkU4ZGc6MQ

Для зв’язку:
097 180 70 20 – Роман Голубовський
097 730 36 33 – Олег Піх