Рейтинг гравців і друзів петанк клубу «Леополіс», 2015

Рейтинг гравців і друзів петанк клубу «Леополіс», 2015

Іван Паламарчук президент ПК Леополіс Правила нарахування очок Рейтингові бали зараховуються з усіх турнірів, в яких брали участь гравці нашого клубу. Не зараховуються бали за змагання на тир. Не зараховуються бали на турнірах за участю менше 9 учасників (команд). Для офіційних турнірів існує таблиця коефіцієнтів (бали множаться на відповідний коефіцієнт). Вітчизняні турніри, які не внесені до офіційного календаря, або відкриті міжнародні турніри, які не проводяться під егідою відповідних федерацій, або ж офіційно не визнані як рейтингові турніри — коефіцієнт = 1. Для офіційних турнірів під егідою федерацій (вітчизняних та міжнародних) (в Україні “Сакура”…Read more …
10 вправ для тренування поінта

10 вправ для тренування поінта

Идея этих упражнений, чтобы помочь вам стать более стабильным в ваших бросках и быть более “спокойным”, когда вы находитесь в ситуации, когда важно сделать хороший поинт.
Вправи для тренування стрільби

Вправи для тренування стрільби

Идея этих упражнений, чтобы помочь вам стать более стабильным в ваших бросках и быть более "спокойным", когда вы находитесь в ситуации, когда важно сделать выбивание. Чтобы быть лучше и сильнее вы должны взять на себя обязательство продолжать мотивацию и учиться на своих ошибках, чтобы не сдаваться. Прийдет время, когда вы увидите падение уровня игры обратно в вашем исполнении, тогда просто остановитесь и сделайте перерыв на один день или два, или перейдите к другому упражнению.
13 правил для новачка в петанку

13 правил для новачка в петанку

Хоча і адресовані ці правила в першу чергу тим, хто робить перші кроки в спортивному петанку, багато зі сказаного буде корисно і більш досвідченим гравцям.
10 «вперше» Leopolis Cup

10 «вперше» Leopolis Cup

Вперше зіграли маленький турнір тет-а-тет перед двома основними триплетами і дуплетами; Вперше у нас був п'єдистал на якому вручалися кубки переможцям; Вперше турнір виграв не Петро Гойс. В триплетах, а потім в дуплетах все рівно виграв, але це вже не вперше; Вперше Leopolis Cup виграв наш клуб здобувши усі перемоги в триплетах; Вперше на Leopolis Cup грали за швейцарською системою(дуплети); Вперше нагороджував переможець попереднього Leopolis Cup. Започаткували традицію; Вперше на Leopolis Cup розіграли кубок Б. Так, як вперше, то було тільки одне перше місце; Вперше львів'яни були в призерах обидва дні; Вперше на Leopolis…Read more …