Основні тренувальні вправи для поінтерів

Рівновага (balance)
Встановіть кулю на відстані 3-4 метра від вашого кола. Присядьте nf спробуйте попасти в кулю так, щоб при цьому ваша не торкалася землі. Мета цієї вправи полягає не в тому, щоб поліпшити ваш кидок, а в тому, щоб поліпшити ваше почуття рівноваги в позиції сидячи. Це також допоможе вам кидати кулі прямо і поліпшить вашу точність. Присідання також дозволяє, точніше оцінити рельєф ландшафту – і як наслідок знати, як краще кидати кулю, щоб отримати очко!

Приземлення (landing spot)
balanceНакресліть кілька маленьких кіл від 10 до 15 см в діаметрі на різних відстанях від вашого кола. Потім, стоячи або присівши, кидайте кулі так, щоб вони приземлилися безпосередньо в одному з кіл. Ви можете кидати кулю високою (high lob) або низькою параболою (soft lob).

Ціль (target)
landing_spotНа відстані 8-9 метрів від вашого кола намалюйте мішень з п’яти концентричних кіл. Назначте кожному колу певну кількість очок, наприклад, від 1 до 5 і намагайтеся щодня збільшувати свій рахунок.

Підкручування (spin)
targetВажка вправа, яка допоможе вам підкручувати кулі при кидку. Приблизно в трьох-чотирьох метрах від вашого кола ви малюєте маленький коло і дві додаткові лінії справа і з ліва від нього. Далі кидаєте кулю надаючи їй обертання. Ви повинні домогтися того, щоб після приземлення куля котилася вправо або вліво і перетинала накреслені вами лінії. Ваше завдання навчиться керувати напрямком руху кулі після падіння.

Written by Іван Паламарчук

Президент петанк клубу «Леополіс» 2014-2016 рр. В петанк граю з 2010 року. Організатор фестивалю петанку «Каньйон».